Author Topic: BuxP.org - jak klikat a vydělávat  (Read 4648 times)

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 491
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
BuxP.org - jak klikat a vydělávat
« on: May 07, 2014, 03:16:53 AM »
BuxP.org je jedna z nejúžasnějších klikaček, co se vydělávání z referralů týče - vyděláváte 50% a nemusíte klikat na reklamy, abyste výdělky z referralů obdrželi!
Stačí tedy doporučit referraly a už nemusíte dál dělat vůbec nic a výdělky naskakují samy.

Ale to by byla škoda nedělat zde nic, protože tato klikačka má velmi pěkné výdělky a také mnoho možností, jak zde vydělávat!
Např. klikačka má unikátní systém, který nenajdete na žádné jiné klikačce - reklamy se resetují každou hodinu! Tedy každou hodinu tam najdete spoustu reklam! Nejvíce jich uvidíte po celé hodině, tedy hned po resetu, reset reklam totiž probíhá každou hodinu v :00.

Můžete také vydělávat shlížením videí 2 druhů, plněním nabídek (4 druhy stěn nabídek), plněním úkolů, plněním video nabídek (shlédnutí videa + napsání krátkého komentáře), doporučováním dalších lidí, výměnou kliků.

Za shlížení reklam a další aktivity také získáváte ClickRewards.
To je soutěž, kde máte určitou šanci (čím víc shlédnete reklam a čím víc plníte další aktivity, tím je šance vyšší), že vyhrajete něco z následujícího:
- 1 až 5 referralů
- 1 týdenní až 1 roční premium členství
- peníze $0.01 až $1
- lístky do loterie (zde se dá vyhrát 10, 4 nebo 1 referral), buňky do jackpotu (zde se dá vyhrát $10, $7 a $3), kredity do výměny kliků
Být aktivní se tedy určitě vyplatí!

Klikačka existuje již několik let a zatím spolehlivě vyplácí.

Zaregistrujte se zde: BuxP.org
Při registraci zadejte svoje pravé jméno, jinak vám pak stornují výplatu, tato klikačka správnost jména kontroluje.
V případě potíží není problém se dovolat pomoci přes support - admin je velmi ochotný, určitě vám pomůže.Jak zde vydělávat

PTC reklamy
Najdete je pod Earn Money -> Ads.
Každá reklama má červený nadpis, žlutý popis a potom modrou šipku a odkaz VISIT.Klikněte na odkaz VISIT, tím otevřete reklamu.
Klikačka má verifikaci shlédnutí reklamy psaním čísla.Tedy napište číslo, které vidíte v obrázku vedle zadávacího pole a klikněte na tlačítko Verify. Číslo můžete napsat i potvrdit hned, nemusíte čekat na doběhnutí času. Ale nezavírejte stránku, dokud nedoběhne čas a neobjeví se zelený nápis Credited.Teprve poté se vám přičtou peníze a stránku můžete zavřít.

Klikačka jako jediná má i sekci s porno-reklamami, tu si můžete buď povolit nebo zakázat. Když ji povolíte, je to více reklam a větší výdělek pro vás.

Úplně dole pozor na reklamu s nápisem Anti-cheat link s červeným tučným popisem!Té se vyhněte obloukem, hlavně na ni neklikejte! Pokud na ni kliknete, smažou se vám veškeré výdělky, budete mít tedy na účtě 0.

Shlížení videí
Shlížet můžete videa buď pod Earn Money -> Videos -> Youtube Videos nebo pod Earn Money -> Videos -> Vimeo Videos.
Klikněte na video, otevře se nové okno s videem, to nesmíte zavřít! V původním okně poběží čas. Až dojde do konce, potvrďte shlédnutí videa kliknutím na tlačítko, a pak teprve můžete zavřít i to okno s videem, co se předtím otevřelo.

Získávání referralů
Váš reflink a propagační bannery najdete pod Earn Money -> Affiliate program.
Tam najděte větu To promote our affiliate program and earn commission, use http://buxp.org/?r=iriss or one of the banners below.
V této větě to tučně je váš reflink.

Dále jsou tam bannery, které můžete použít při propagaci a získávání referralů, např. tento:Tasks (plnění úkolů)
Najdete pod Earn Money -> Tasks.
Tasks jsou drobné úkoly, většinou jde o placené registrace. Tedy dostanete nějakou odměnu za to, že se někam zaregistrujete.
Je tam např. i úkol - stáhněte si BuxP.org toolbar, vytvořte screenshot, nahrajte a odešlete. Velmi jednoduché.

BuxP.org toolbar
Instalací toolbaru získáte přehled o nových reklamách, nových videích, počtu nabídek, stavu vašeho účtu v liště prohlížeče - budete to mít stále na očích a žádná nová reklamu už vám neunikne. Určitě to pomůže k vyšším výdělkům.
Toolbar lze stáhnout pod Extra -> Toolbar -> Free Download.

Refback
Bohužel klikačka zakazuje refback, takže od nás za klikání na této klikačce nic navíc nedostanete. Ale budeme moc rádi, pokud nás podpoříte registrací a klikáním na této klikačce pod námi jako náš referral. Pomůže nám to k získání peněz na koupi členství na jiných klikačkách a tedy v důsledku i vám, protože vám budeme moci na těchto klikačkách nabídnout vyšší refback.
Pokud se nezaregistrujete pod nás, klikačka vás prodá někomu neznámému a vy z toho stejně nebudete nic mít. Pokud se zaregistrujete pod nás, rádi vám s čímkoliv na této klikačce poradíme.

Zaregistrujte se pod nás zde: http://buxp.org/?r=iriss
Děkujeme!
« Last Edit: June 13, 2014, 07:40:34 AM by Iriss »