Author Topic: AdsPayPro  (Read 4900 times)

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
AdsPayPro
« on: January 02, 2016, 04:24:54 PM »
Irris nikde jsem se nedočetl,že když si koupím share za 50$ budu mít členství zdarma.A každej měsíc si musím aspoň za 1$ koupit share,jinak jsem neaktivní a nevydělávám??A to členství je na jak dlouho?
Nějak se v tom neorientuju.....snad to časem bude lepší.
Díky za odpověď
« Last Edit: January 03, 2016, 12:11:27 PM by Iriss »

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: adspaypro
« Reply #1 on: January 03, 2016, 12:04:49 PM »
Jste v naší skupině na FB? Tam jsem vše vysvětlovala.
Zkopíruji sem ty nejdůležitější příspěvky:

(Tady to berte z pohledu těch, co dostali ten bonus 10 shares do začátku:)

Nejlepší je tu 1. share koupit hned nebo co nejdříve, protože zakoupením 1 share (nebo čehokoliv, nejlevnější je 1 share) se Vám zvýší zisk z každé share (nákupem se posunete na lepší level či členství, kde je větší zisk ze share). Tedy z těch 10ti shares místo $10 vyděláte $10.5. Celkem budete mít 11 shares a vyděláte z nich $11.55. Korunky se přičítají jen do dosažení té cílové částky $10, proto je právě dobré tu share koupit, aby se ta cílová částka zvýšila na $10.5, plus ta 1 share $11.55.

Posílám obrázek, o čem mluvím. Váš level na začátku je Free/Trial. Když zakoupíte tu 1 share, posunete se do levelu Casual. Vidíte u toho v tabulce Unit target se z 1 zvýší na 1.05 a to je to, o čem tu mluvím. Unit target je zisk z každé share, tedy místo $1 vyděláte z každé share $1.05, pak to stačí vynásobit počtem shares (x10) a dostanete se na $10.5. Teď už víte, jak jsem na to přišla :)
A pak dále pokud zakoupíte adpack 50ti shares, dostanete se na level (členství) Bronze, tedy zakoupením 50ti shares dostanete členství Bronze zdarma. To se dá zakoupit i zvlášť a stojí $9.99, ale výhodnější je samozřejmě koupit ten balíček 50ti shares. Se členstvím Bronze vidíte podle tabulky, že zisk z každé share vzroste na $1.1. Tady to můžeme porovnat s TrafficMonsoon - dostanete se na stejný zisk - koupíte balíček 50ti shares za $50 a výdělek je $55, stejně jako v TM. Stránky jsou v tomto bodě úplně stejné, jen zde je možnost začít už od $1 a postupně se dostat na tu lepší cenu za share. Což by měl být váš cíl. Není to o tom vydělat $10 a hned to vybrat, ale o tom stále nakupovat další shares z výdělků a postupně se s výdělky dostat tam, abyste si mohli koupit ten balíček 50 a dále výdělky rozmnožovat. Shares pak od určitého bodu udržovat a zisky vybírat. Nejvýhodnější je udržovat alespoň to minimum těch 100 shares, pak máte pořád členství Bronze zdarma a můžete volně vybírat peníze. Těch 10 shares do začátku by vám mělo posloužit jako pomoc do začátku, abyste nemuseli začínat ze svého.



Stačí koupit 1 share za $1 každý měsíc, aby účet zůstal aktivní. To členství se kupovat nemusí. Členství je potřeba koupit jen pro výběr peněz.

Odsurfujte stránky ve výměně kliků, teď jsou tam jen 2. Odkaz Surf to qualify. Je potřeba surfovat denně, aby se výdělky načítaly, jako na TM. (nyní po spuštění je potřeba odsurfovat 10 stránek)

Potvrzeno. Když si koupíte alespoň 1 share, tak se vám zvýší multiplier, tedy celkový výdělek bude $10.5 místo $10 (přikládám obrázek jako důkaz). Pokud byste zakoupili členství, výdělek bude $11. Členství se nevyplatí kupovat samotné, lepší je koupit balíček 50ti shares za $50 a máte k tomu členství Bronze zdarma.



Ještě jedno důležité info. Nakupovat na AdsPayPro můžete z jakékoliv peněženky a vybrat na jakoukoliv jinou peněženku. Takže třeba nakoupíte z PM a vyberete na PayPal, není v tom problém, ptala jsem se na to na podpoře. Je to super, pokud potřebujete dostat peníze z jedné peněženky na jinou či vám někde peníze zbytečně leží, a ještě na tom vyděláte.

Ještě jedna zajímavost. Jestli jste viděli tu tabulku levelů/členství, co jsem už popisovala výše (pro jistotu přidám i sem). Do vyšších levelů (např. Silver) se můžete posunout tím, že pod vámi budou 3 referralové, kteří budou mít určité členství (např. Bronze). A ta zajímavost je to, že vy svým referralům to členství můžete koupit (přes možnost PIF), dokonce ho můžete koupit i svým referralům v dalších liniích pod vámi, nejen přímým referralům v linii 1. Takto si můžete zajistit posun do vyšších levelů. Co vám to přinese? Referrers match bonus. A to je dost dobrá věc - vyděláváte určité % (podle členství) z výdělků referralů ze všech jejich shares! I 5% u členství Silver může být velice zajímavá suma, pokud mají vaši referralové hodně shares. Zde se naskýtá hodně strategií, jak dosáhnout opravdu pěkných výdělků. Zapojte svoji fantazii :)



Od teď už je stránka spuštěná, bonus už nedostanete, ale to zase tolik nevadí, protože stránka se zdá být kvalitní, myslím si, že se vyplatí vyzkoušet ji i tak. Od teď je také potřeba pro aktivitu denně odsurfovat 10 stránek místo 2, jak tomu bylo před spuštěním.

Registrace zde:



K Vaší otázce: Ano. Členství je na měsíc.

Tak snad je to jasnější, případně se ptejte.
« Last Edit: January 27, 2016, 05:23:36 PM by Iriss »

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #2 on: January 04, 2016, 08:52:21 AM »
Díky za MEGA info!!!
FB nepoužívám.........
Bonus 10 jsem ještě chytil a koupil i tu jedna share za 1$,takže jsem na tom tabulkově stejně jak Vy:-))) Blbý je,že přes paypal to stálo 1,35$:-((
Jakou máte strategii k dostání se na 50$?Jasně koupit:-))) Néé já myslel z výdělků:-)?

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #3 on: January 04, 2016, 06:38:33 PM »
Aha :( To je škoda, protože já tam posílám důležité info o klikačkách a občas udělám i soutěž či akci, rozdávám dárečky atd. Přicházíte o hodně :)

Ano, já koupím z výdělků a mám v plánu koupit minimálně 2x 50, abych měla zaručeno členství Bronze napořád - budu točit ty shares a výdělky vybírat. A dál se uvidí.
Proč zrovna 2x 50? Protože 50 shares vydělá $55 za 55 dní, to jsou zhruba 2 měsíce. Já ale potřebuji pro obnovu Bronze členství kupovat 50 shares každý měsíc. Čili pokud koupím 100 shares, vydělají mi za 55 dní $110, tedy zhruba každý měsíc $55, z toho za $50 koupím každý měsíc 50 shares, budu mít Bronze členství zdarma a výdělky budu moci bez omezení vybírat :)
To je základní plán, a pak se uvidí, co dál.

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #4 on: January 04, 2016, 07:27:10 PM »
Takže počkáte na první dolárek a hned koupíte a nebo třeba počkáte na 5$ a pak koupíte?
Za ten paypal jsou hrozný poplatky,takže počkat a zaplatit to s cash balance.
 Hlavně aby to vydrželo.
A z jakých zdrojů jste zjistila,že admin je spolehlivý?

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #5 on: January 05, 2016, 03:41:10 AM »
Já počkám rovnou na $50 :) Já mám spoustu referralů, tak to nebude problém.
To Bronze členství zdarma je totiž jen tehdy, když se koupí celý balíček 50 najednou.
Pro lidi, kteří nemají referraly, to bude o něco složitější - zřejmě bude nejlepší za vše vydělané ihned nakoupit další balíčky se shares, ať už to hned zase víc vydělává, a postupně se tak dostat až k tomu balíčku za $50. S členstvím Bronze jsou pak i vyšší výdělky z každé share, takže to pak vydělává daleko rychleji a víc.

Mám to od admina ClickyClix, kterému opravdu moc důvěřuji, jsme denně v kontaktu a pracujeme na společných projektech, jsem moderátorem na jeho fóru a mnoho dalšího. On je teď jedním z adminů BestRefback4U, nick Antizom, takže už jsme 3 :)

Jeho do programu pozvala jeho známá Merry, což je něco jako pravá ruka admina (Marc Freidberg). Prý ho dobře zná, pěla na něj ódy a i ostatní, co jsou v programu vysoko, admina chválí. Jak je to ve skutečnosti, se samozřejmě můžeme dohadovat, jestli je to pravda nebo to říkají jen proto, že potřebují pozvednout důvěru v program. Ale protože to jsou lidé, které admin ClickyClix zná, tak bych tomu věřila. Plus stránka jako celek na mě působí velmi dobře.
Jinak admin je denně dostupný ve skupinové konverzaci na Skype, tak se můžete poznat :) Já tam jsem a občas se člověk dozví zajímavé věci, novinky, jsou tam i různé akce a bonusy. Admin se snaží odpovídat na dotazy, hodně komunikuje, působí na mě dobře. Můžete od něj dostat i nějaké speciální nabídky, dokonce i speciálně jen pro Vás. Teď třeba vyhlásil akci (pouze přes Skype), že kdo přidá $100 přes STP, dostane 10% navíc.

Jinak já jsem asi ve 4. linii pod adminem a Merry :) Můžete se mrknout na moji Upline.
« Last Edit: January 05, 2016, 03:44:52 AM by Iriss »

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #6 on: January 05, 2016, 11:40:21 AM »
Jo jo koukal jsem na Váš upline - 51 refů to je paráda:-)))
Vy jste jak chobotnice ;D:tady admin,támhle moderátor,tady novej web tamhle zase něco jiného :P
Takže já obyčejný z plebejského lidu :P až vydělám dolar,zase ho vrazím do toho a pak dále a dále až se dohrabu na 50$ a pak si konečně koupím balíček i se členstvím a začnu ´´brutálně´´ vydělávat a když si konečně něco budu chtít vybrat,tak se v novinkách dočtu,že je to SCAM :D :D :D
Nééé dělám si legraci!
Pojedu holt pomalejší cestou.
Ještě dotaz:koupím balíček za 50$ se členstvím a to je jen na měsíc?Měsíc uteče já si něco vydělám,ale nevyberu,protože členství skončí a já nebudu moc vybrat bez něj.Takže zbývá koupit samotné členství a nebo vrazit do toho dalších padesát$.

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #7 on: January 06, 2016, 11:40:43 AM »
Když chcete uspět ve světě klikaček jako admin, musíte mít systém stránek, kontakty, dobré vztahy atd. a taky mozek :) Nelze mít jen klikačku a k tomu nic, tak to nefunguje. Takže ano, nejlépe vytvořit chobotnici :P

Členství je na měsíc.
Podle mě je nejlepší dostat se do bodu, kdy budete mít 2 balíčky 50 najednou, tedy každý měsíc kupovat 1 balíček 50 z výdělků, tak budete mít členství nonstop a výdělky můžete vybírat kdykoliv. Prvních 100 shares tedy bude sloužit na udržení členství nonstop plus nějaký zisk a plus k tomu můžete nakoupit ještě další shares pro větší výdělky. Tedy buď se zastavíte na 100 shares a budete udržovat nebo pro větší výdělky budete pokračovat do nějakého většího množství shares a tam udržovat a vybírat zisky. Jak říkám, minimum pro tuhle strategii je mít 100 shares, maximum zatím není omezeno.

Kdo má opravdu hodně shares a může si to z výdělků dovolit, tak může nakoupit svým referralům členství, dostat se tak na vyšší level, mít větší referrers match (výdělky ze shares referralů), od nějakého bodu se to určitě vyplatí dělat. S pouhými 100 shares určitě ne, to byste musel cílit výše :) A tam už jsou výdělky díky referrers match úplně o něčem jiném.

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #8 on: January 06, 2016, 11:58:00 AM »
Chobotnice Iriss :P
Díky za vysvětlenou a za návod,už jsem viděl ty zářné zítřky,ale zpět na zaprášenou vesnickou silnici a než dojdu k těm krásným dlážděným městským silnicím uplyne ještě mnoho vody v řece.Mám nastartováno a hlavně ať šlape Adspaypro,protože já vytrvám ;)

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #9 on: January 06, 2016, 04:32:06 PM »
Super :)

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #10 on: January 13, 2016, 07:26:32 PM »
Děje se něco?
Nemohu se přihlásit a píše mi to toto:
Error in query INSERT INTO tbl_error_log (log_action, log_time, log_uname, log_user_ip, log_page) VALUES ('ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: Could not write to file \"pg_subtrans/0592\" at offset 196608: No space left on device.', '1452709248.5377', 'PROSPECTTRACK', '89.102.233.215', '/index.php') ERROR: could not access status of transaction 0 DETAIL: Could not write to file "pg_subtrans/0592" at offset 196608: No space left on device.

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #11 on: January 13, 2016, 09:46:05 PM »
Už to opravili.

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #12 on: February 04, 2016, 07:35:09 PM »
Návod na AdsPayPro hotov, najdete zde.




Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: AdsPayPro
« Reply #13 on: February 05, 2016, 06:17:09 PM »
Parádní návod,díky za něj!!!

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: AdsPayPro
« Reply #14 on: July 11, 2016, 02:56:55 PM »
Upozorňujeme na nízké výdělky na této stránce pohybující se nyní kolem:

Last Split (Per Unit Per Hour in $): 1.82E-6

Last Split Basic Daily %: 0.004368

Your Daily Rate @ SILVER, %: 0.0091728

Amount Left To Target: 25.18

Your Projected Earnings Today: 0.00

Days to Reach Your Target: 8318.80

(moje statistiky)



Vidíte, že na dosažení mých cílových výdělků bude potřeba neuvěřitelných 8318 dní.
Navíc výdělky stále klesají, i když stránka pořád platí. Nedoporučujeme nakupovat balíčky reklamy se shares.