Author Topic: chat (Diskuze o stavu klikaček)  (Read 5625 times)

Offline bobalka

  • BestRefback4U Member
  • Newbie
  • **
  • Posts: 26
    • View Profile
chat (Diskuze o stavu klikaček)
« on: March 20, 2015, 09:07:12 PM »
Ahojky Adminky, jsem na vašich stránkách moc ráda  ;)a tak mě napadlo malinké zlepšení. Nešlo by přidat na stránku maličký chat pro nás všechny členy? Tam by jsme si mohli vyměňovat nové informace o všech klikačkách, které  klikáme tady u vás. Protože leckdy, víme o tom, že klikačky už nevyplácí dříve, než se to dozvíte vy. Vás ještě vyplatí a nás reffali už ne a vy než doklikáte na další výplatu a zjistíte, že nevyplácí, a zařadíte ji do scamu, my už to víme třeba měsíc, kdy čekáme na vyplacení. Prostě takový chat info. Samozřejmě by se zakázaly vkládat odkazy na další výdělky. Myslím, že by to byl přínos i pro vás, ušetřilo by to čas všem.
« Last Edit: March 27, 2015, 08:53:26 PM by Iriss »

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat
« Reply #1 on: March 27, 2015, 08:43:20 PM »
Ahojky bobalko!

Moc si toho vážíme, že jste u nás ráda, a děkujeme za návrh.

Ten chat je velmi diskutabilní téma. Většinou na začátku to funguje, jak má, a pak uživatelé začnou testovat, co admin vydrží, co ještě povolí. Většinou se zvrhne v něco, co nechtěl ani jeden z nás. Uživatelé si vzájemně nadávají apod. Nakonec se to řeší zabanováním viníků, kteří jsou třeba jinak dobří klikači, a odebráním chatu. Velmi nerada bych někoho banovala a vím, že by k tomu dříve nebo později došlo. Proto bych velmi nerada přidávala chat. Přinese více problémů než pozitivních věcí.
Rozhodnutí: chat přidávat nebudeme.

Ale už jsem nějakou dobu přemýšlela o tom, co píšete. Přesně to je ten problém. Doklikat se na výplatu mnohdy trvá velmi dlouho a klikačka mezitím scamne. My to na jistotu nevíme, protože jsme sami nedoklikali, a zavírat klikačku jen proto, že jeden člověk řekl, že je to scam, taky nemůžeme. Musíme mít nějaké důkazy a musí jich být víc než 1 (pokud nemáme ten osobní). Někdy ani po internetu není dost informací, hlavně u těch klikaček, které nejsou tolik oblíbené či rozšířené.

Moje řešení tohoto problému, které jsem chtěla v budoucnu zavést, by bylo tlačítko na oznamování scamu s možností vybrat důvod scamu z vyskakovacího seznamu. Chtěla jsem ještě ale důkladně promyslet, jak moc velký by to mělo přínos a zda k tomu nestačí již ty způsoby, které máme nyní, navíc pro objektivitu by určitě byly lepší (možná by stačily jen nějak vylepšit). Tlačítko zase vítězí svojí jednoduchostí a rychlostí.

Způsoby, které máme nyní:
1) U každé klikačky je možnost napsat slovní hodnocení. Pokud nějaká klikačka scamne či jsou s klikačkou jakékoliv problémy, každý má možnost to k ní napsat. Napsat můžete i pozitivní komentář, zkrátka jakékoliv hodnocení. Schvaluje se denně. Vidět je to hned v informacích u klikačky.
Problém je ten, že tuto možnost nikdo nevyužívá, otázkou je Proč? Je to moc náročné napsat ke klikačce, že je to scam a proč? Spíš si myslím, že scam už nikomu nestojí ani za to, aby o něm něco někam psal, případně se člověk spoléhá, že my to víme lépe. Není tomu tak ale vždy a tam by právě komentář měl svůj smysl.
A nebo je to jednoduše proto, že za to není žádná odměna :) Řešením tedy je tu odměnu přidat, stejně jako tomu je u Navrhování klikaček formou dárku, pokud komentář schválíme - pokud bude kvalitní a přínosný, ne jen nějaký spam za účelem získat odměnu za nic.
2) Možnost napsat nám o stavu klikačky e-mailem. Kromě 1 člověka se nikdo neobtěžuje. To je dost málo, přitom informace z první ruky bychom velmi přivítali.
3) Toto forum. Ideální řešení na veškeré diskuze o klikačkách. Možnost přiložit obrázky a dokázat tak svoje tvrzení. Příspěvky jsou hned vidět a hned na ně mohou ostatní reagovat. Otázkou zase je, proč toto forum využívá tak málo lidí? Proč sem nikdo nepíše o stavu klikaček?

Jako řešení mě napadá osvěta. Dát lidem vědět, že jejich názory potřebujeme, že bychom ocenili, aby se vyjádřili, když něco zjistí, co my evidentně (podle stavu klikačky) ještě nevíme nebo možná pouze tušíme. Případně potvrzení scamu (toho, co už víme) je také přínosem.
A že tento svůj názor mohou napsat na forum nebo do hodnocení.

Napadá mě ještě otázka, proč by to ti lidé vůbec měli dělat? Mají k tomu nějakou motivaci? Myšlenka je to hezká, podělit se o informace, pomoci ostatním, ale kdo to opravdu udělá, když za to nic nemá?
Co třeba vymyslet systém bodů? Např. za 1 kvalitní příspěvek i s obrázky 10 bodů, body pak budou převeditelné na hlavní stránku a použitelné ve Směnárně bodů...

Co na to říkáte? Napadá vás nějaké ideální řešení? Líbí se vám některý náš návrh? Chtěli byste, aby byl některý zaveden? K vyjádření názoru vyzýváme všechny členy a předem děkujeme za názor.
« Last Edit: March 27, 2015, 09:04:30 PM by Iriss »

Offline bobalka

  • BestRefback4U Member
  • Newbie
  • **
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #2 on: March 28, 2015, 04:09:53 PM »
 Pěkný den, děkuji za reakci na můj příspěvek. :)
Tlačítko je velice dobrý nápad, ale zase někdy klikačce trvá déle než vyplatí a házet je hned do scamu by bylo škoda, proto by asi bylo nutné lidičky poučit, že označit klikačku jako scam můžou třeba po 21 dnech čekání na výplatu. A je na Vás adminkách posoudit, jestli je těch stížností více a pak rozhodnout. Taky jsem si vůbec nevšimla, že jde klikačky hodnotit, vůbec jsem o tom nevěděla. Teď už to vím a tak to příležitostně využiji. Myslím si, že o tom nevědělo více lidí a proto se neozývají, vždyť je to i v jejich zájmu, aby neklikali zbytečně někde, kde je nevyplatí. Nějaká bodová odměna by se určitě nám všem líbila jako bonus, protože dárek vždy potěší. Že do fóra nepíše  moc lidí taky chápu, i já sem většinou nakouknu jen, když je nějaká upoutávka přímo na hlavní stránce, nebo když hledám nějakou informaci. Možná by bylo dobré ke klikačkám taky napsat, jak dlouho od žádosti jste dostali poslední výplatu. Děkuji Vám adminky, že se o nás tak pěkně staráte, že poctivě vyplácíte a že také sbíráte všechny informace o klikačkách pro nás členy. Díky moc. ;)

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #3 on: March 28, 2015, 08:57:22 PM »
To tlačítko by spíš sloužilo pro orientaci nám. Pokud scam nahlásilo třeba 5 členů, dala by se do Podezřelých, pokud třeba 10, pak do Scamu. Tak něco. S tím, že my přihlížíme i k tomu, kdo je adminem, jakou má stránka celkově pověst a historii, co se o ní kde píše apod. Některým stránkám proto necháváme déle, jiné zavíráme rovnou. Jednotlivá nahlášení scamu bychom braly jako přitěžující okolnost pro hodnocení klikačky.
Je to taková rychlejší forma než se vypisovat s e-mailem, někdo na to třeba nemá čas ani chuť.

Ono je to Hodnocení takové nenápadné. Ani mě nenapadá, jak to udělat lépe. Zřejmě to budu muset nechat tak, jak to je.
Ale napadlo mě dát do účtu údaj o tom, kolik už člověk odeslal hodnocení. To přece jen bude nutit lidi zamyslet se nad tím, co to hodnocení vlastně je, a jak se dá ten údaj zvýšit a zda je to k něčemu dobré, zda se pomocí toho dá něco získat.
Už to úplně vidím a jdu to zrealizovat :)

Aktualizace: Tak je to hotovo, můžete se podívat. Myslím, že to tak je o mnoho lepší, co říkáte?
« Last Edit: March 28, 2015, 10:24:57 PM by Iriss »

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #4 on: March 28, 2015, 10:27:40 PM »
Dárky za hodnocení klikaček už fungují, jaké jsou odměny vidíte hned u psaní hodnocení.
Hodnocení musí být schváleno, po schválení si můžete dárky vyzvednout pod odkazem v menu Moje Dárky  ;)

S těmi daty žádostí o výplatu to musím promyslet. Nevím, jak to nejjednodušeji zrealizovat pro adminy. Ono je to v administraci udělané k tomuhle docela neprakticky. Bude to složitější.
« Last Edit: March 28, 2015, 10:56:33 PM by Iriss »

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #5 on: March 29, 2015, 12:07:32 AM »
Ještě když už jsme u těch nápadů, jak vylepšit naši stránku, co takhle založit skupinu klikačů? Společně bychom mohli na výplaty dosáhnout vždy...
Podrobnosti si můžete přečíst zde: Skupina klikačů. Je to zatím ve stavu nápadu, ale pokud bude už teď velký zájem, můžeme to rychle realizovat.

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #6 on: March 31, 2015, 10:28:41 AM »
Zdar všem,
chtěl jsem napsat hodnocení na klikačku-sesmolil jsem to,odeslal a ejhle..Nepovolené znaky (nevím které-smajlík,3 tečky?)
Trošku mně to otrávilo,protože hodnocení samozřejmě zmizelo a další jsem už psát nechtěl......Má někdo podobnou zkušenost?

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #7 on: March 31, 2015, 05:09:46 PM »
Zdravím,
podívala jsem se na to a ano, komentáře mizí. Opravila jsem to, teď už mizet nebudou.

Stránka obecně nám nikde nebere české znaky, tedy musíte psát bez diakritiky. S diakritikou lze pouze zde na foru. Aby se nám do databáze neukládaly podobné věci jako �­Ã�¾Ã�¡Ã��+Ã�� (na tohle se mění znaky s diakritikou), tak jsou znaky s diakritikou zakázány. A některé další kvůli bezpečnosti.
Řešení jsem ještě nenašla (zkoušela jsem snad už vše). Tvůrce skriptu totiž nepočítal s tím, že by skript někdo někdy používal v češtině. Další věc je ta, že do jádra skriptu nemůžu, je to zakódované, takže to asi ani nezměním.

Doplněno červeně (bez diakritiky).
« Last Edit: March 31, 2015, 05:13:28 PM by Iriss »

Offline Ivo_2

  • BestRefback4U Member
  • Newbie
  • **
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #8 on: March 31, 2015, 07:17:22 PM »
Nevím jestli je to u každého jiné .Ale u mě je ta nabídka hodnocení  "schovaná srolovaná " v nabídce více informací.

Pokud by to bylo možné umístit "další ikonu" nebo nějakého "zástupce"  do té Hlavní části s jménem webu a hvězdičkami .
Třeba to bude "víc vidět  a víc používat" .
Pokud to " čas a systém dovolí" .

Jinak sem to jednou zkoušel a napsalo mě to  taky tu chybovou hlášku . Tak sem začal používat  email.

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #9 on: March 31, 2015, 08:42:48 PM »
Děkuji za nápad.

Ano, tak to má být.

Ta ikona je dobrý nápad. Zkusím popřemýšlet, jakou ikonu a kam ji dát.

Teď to sice pořád píše chybové hlášky, ale už text nemizí. Tak můžete zkoušet, co to "sežere" a co ne. Pokud by tam byl zakázaný nějaký znak, který se běžně používá, napište a povolím ho. Přece jen tyto věci se opravují až podle praxe podle toho, co lidi napadne tam napsat :)
Psaní běžného textu bez diakritiky určitě projde.

Offline Ivo_2

  • BestRefback4U Member
  • Newbie
  • **
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #10 on: March 31, 2015, 08:58:34 PM »
K webu DollarsPlace sem se pokoušel napsat nějaké poznámky .
A bez diakritiky . I tak to hlásilo chyby. 
Nejsem si jistý jestli se mě to podařilo odeslat .

Offline martymcfly

  • BestRefback4U Member
  • Full Member
  • **
  • Posts: 120
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #11 on: April 01, 2015, 01:18:34 PM »
Díky Irris za opravu!
Já to hodnocení odeslal=funkční.

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #12 on: April 01, 2015, 08:49:06 PM »
Děkujeme všem za zaslání hodnocení! Dnes jsem odsouhlasila všechny 3.

Ivo_2: Nyní text nemizí, tak si to při odesílání zkontrolujte, co se skriptu asi nelíbí :) Nebere to některé znaky jako např. středník, hranaté závorky apod., zkuste ty "podezřelé" znaky odstranit a odeslat znovu.
Až se to povede, napíše se Provedeno! - odesláno.
Pokud byste zjistil, že to nebere nějaký znak, bez kterého to sdělení nemá smysl, tak ho přidám - napište mi, který.

Aktualizace: Ivo_2: Vy už jste to hodnocení odeslal včera, už včera jsem ho schválila, vše je v pořádku a dárek jste také obdržel :)

« Last Edit: April 01, 2015, 09:11:38 PM by Iriss »

Offline Ivo_2

  • BestRefback4U Member
  • Newbie
  • **
  • Posts: 25
    • View Profile
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #13 on: April 01, 2015, 10:29:39 PM »
Nějaké ty znaky sem použil  možná  to byly uvozovky, plus, minus, pomlčka.
Po dalším ohlášení chyby sem  postupně mazal a zkoušel co "se mu nelíbí"  .
Asi sem čekal další chybovou hlášku ,že mu tam ještě něco dalšího bude vadit.
Tak sem tu "jinou" zprávu o odeslání ,mohl přehlédnout.

Třeba někteří používaly email .Než tipovat co se tomu "nelíbí".

Za dárek děkuji .

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Re: chat (Diskuze o stavu klikaček)
« Reply #14 on: April 02, 2015, 01:16:30 AM »
Časem to "vychytáme" tak, aby to bylo pro všechny použitelné a zároveň bezpečné.

Pokud by s tím formulářem měl někdo nějaké problémy, napište.