Author Topic: Skupina klikačů  (Read 3847 times)

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Skupina klikačů
« on: March 28, 2015, 11:59:41 PM »
Máme pro vás další přínosný nápad.

Co takhle založit skupinu klikačů? Spojme se a vydělávejme společně na nových klikačkách!

Nové klikačky mívají vysoké výdělky, tím i vysoké odměny z refbacku - nenechte se zmást procentem refbacku. 50% u nových klikaček může mnohdy znamenat výdělky větší než tam, kde je 250% u spolehlivých klikaček.
Proto si myslíme, že by se na většině z nich vyplatilo klikat i jen kvůli refbacku.

Problém u nových klikaček je ten, že většinou scamnou příliš brzy. Kolikrát už nás dělil od výplaty blbý týden, požádat o týden dříve, měli bychom výplatu a vy refback. Stačilo mít o 1 referrala více a vydělali bychom my všichni, kdo jsme na té klikačce klikali.

Proto nás napadlo založit Skupinu klikačů.
Jednalo by se o to, že by se do skupiny přihlásil nějaký počet lidí, rozumné, myslíme, je 20. Víc vás asi v současnosti nebude mít zájem (vzhledem k jisté náročnosti) a míň by zase nemělo smysl.

Tato skupina by se prakticky realizovala až po dosažení tohoto počtu zájemců.

Pokud by skupina skutečně vznikla, vypadalo by to následovně:
Všichni členové skupiny by se museli zaregistrovat do každé nové klikačky, kterou přidáme (do týdne od přidání), a být tam aktivní (pokud možno denně, občasné vynechání 1 dne se povoluje, nejsme stroje, příp. by fungovala omluvenka e-mailem s důvodem) alespoň do 1. naší výplaty.
1 klikačku z 20ti byste mohli vynechat, přece jen ne každému se líbí vše. Příp. omlouval by pádný důvod jako závažný problém na klikačce apod.

Myslíme si, že 20 aktivních lidí je tak ta hranice, kdy se dá na jistotu dosáhnout 1. výplaty na skoro jakékoliv klikačce.
Odměnou by vám byl refback a snad i vaše vlastní výplata.

Jako motivaci by všichni členové skupiny dostali zdarma členství Clickers Group (Skupina klikačů) na rok!, kde by bylo 15% refbacku navíc jako poděkování za dlouhodobou spolupráci v plném nasazení a podle zájmu nějaké ty kredity na reklamu zdarma formou dárku (např. 5000 libovolných kreditů zdarma každý měsíc poctivého klikání, lze vložit i na účet na BestAurora4U, naší klikačce, napsali byste nám, jak to přesně chcete).

Pokud byste ve skupině chtěli pokračovat, členství by se zdarma prodlužovalo na další rok, případně jsme měli ještě takový nápad, že v druhém roce bezproblémové spolupráce byste dostali členství Advanced Clicker na rok, kde by bylo 20% refbacku navíc, třetí rok třeba Elite Clicker s 25% refbacku navíc.

A jako další bonus k výdělkům by mohlo někdy být i vyhrání nějaké ceny v soutěži v referralech. Ve 20ti+ lidech už se něco vyhrát dá, plus do počtu budou ještě další referralové mimo skupinu. O výhru se rozdělíme, bude vám připsána ve formě bonusu.
Pak má smysl do některých klikaček (většinou se vyplatí ty méně známé) jít i jen kvůli vyhrání takové soutěže. Pokud někdo objeví nějakou nadějnou soutěž, může ji ohlásit a můžeme do toho společně jít.

Byly by k tomu určité podmínky jako neklikání 3 dny na některé klikačce bez zaslání omluvenky = vyřazení ze skupiny a odebrání členství (může to být dočasné odebrání a až budete zase aktivní, znovu si o něj můžete požádat).

Skupina by se rozpustila (všem zbylým by se odebralo členství), pokud by v ní zbylo jen 10 členů a méně. S 10ti členy to nemá smysl.

Myslíme si, že spoustě členům by se členství v této skupině velmi hodilo, všimli jsme si, že někteří z vás se stejně registrují do všech klikaček, které přidáme. Ale pořád vás není dost na to, abychom spolehlivě vybírali z každé klikačky a vy jste pokaždé dostali refback a je to škoda. Ten potenciál jako stránka máme. Tak se spojme a vydělávejme vždy a všichni!

Jaký na to máte názor?
Měli byste zájem být členy takové skupiny? Můžete si zde předběžně požádat o členství, ať víme, jaký by byl zájem. Pokud nás bude alespoň 20, můžeme skupinu založit klidně hned.
« Last Edit: March 29, 2015, 01:21:24 AM by Iriss »

Offline isbosetik

 • BestRefback4U Member
 • Newbie
 • **
 • Posts: 2
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #1 on: March 30, 2015, 10:53:12 PM »
Zdravím Vás,

Tento nápad sa mi veľmi páči. Ja by som mal záujem o takúto skupinu. Je to dobrá motivácia pre všetkých členov. Je pravda, že s 5tim aktívnymi refferalmi sa ťažko pri nových klikačkách doklikať k výplate. Pri nezvyčajných klikačkách by mohol byť pridaný krátky návod ako klikať.

Možno  by mohlo byť viac druhov skupín pre ľudí, ktorí nemajú toľko času. Napríklad 1. skupina registrácia a aktivita v 10tich klikačkách 2. skupina do 20tich a 3. skupina do 30 atd.  V čím vyššej skupine by členovia boli tým lepšie odmeny by mohli dostať.

V konečnom dôsledku by na tom boli ziskové obidve strany. Čím viac aktívnych členov by nás bolo, tým by bola pravdepodobnosť, že z klikačky niečo získame vyššia. Vyzývam a povzbudzujem všetkých členov aby sme spojili svoje sily.

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #2 on: March 31, 2015, 02:27:56 AM »
Děkuji za reakci a zájem.

S těmi návody to moc nevidím, už takhle toho mám moc. Něco píšu na můj blog o klikačkách, a většinou tam, kde je to složitější, tak o tom píšu v popisu u klikačky - odkaz Více Informací u klikačky. Ale psát celé návody pro každou klikačku, to by musel asi někdo ze členů, třeba i za malou odměnu (kdo by o to měl zájem, můžeme se domluvit po e-mailu, napište).

S těmi více druhy skupin to je dobrý nápad, ale problém je ten, že by muselo být zaručeno minimálně 20 lidí pro každou klikačku a to teď nevím, jak to v kombinaci s těmi skupinami udělat. Jedině v té hlavní, nejaktivnější, mít 20 členů, a kolik bude v těch ostatních skupinách, je pak docela už jedno.

Budu o tom muset přemýšlet i v kombinaci s tím, co jsem schopna nakódovat, aby to nebylo příliš složité. Tedy systém žádostí o členství, to bude ještě zajímavé :) Bych to viděla třeba tak, že si každý volně požádá o členství ve skupině, a až se sejde dohromady ve skupině A 20 lidí, pak se členství aktivuje všem, i těm v nižších skupinách B a C.
Od té doby bude systém sledovat aktivitu třeba v %.
Skupina A musí mít např. nad 95%, skupina B nad 75%, skupina C nad 50% nově přidaných klikaček. Cron (automatická úloha) by hlídal každý den o půlnoci, jestli člověk dodržel % pro ten den, automaticky by nahlásil adminovi členy, kteří budou mít o víc než 10% pod limitem (to kvůli tomu, že se někdy hromadně přidávají nové klikačky a % by logicky hned kleslo, tak tam bude 10% vůle), zapsal by datum. Pokud by se stav člena do týdne nezlepšil nad limit, admin by členství odebral. Tedy byl by týden na registraci do nových klikaček.
Poté, co by se člen doregistroval nad požadované %, mohl by si zase o členství požádat a možná by to šlo udělat i automaticky, něco jako tlačítko Aktivovat členství.
To si myslím, že by se nakódovat dalo, a přijde mi to jako docela reálné řešení.

Ještě mě napadlo, že by se podle % dalo přecházet do jiných skupin.
Tedy člen by si mohl přejít do lepší skupiny třeba tlačítkem Vylepšit členství aktivním pouze tehdy, kdy přesáhne potřebné % pro lepší skupinu.
Odebírání členství by pak fungovalo tak, že by se členovi neodebralo členství, ale spíše by se mu degradovalo na takové členství, na jaké má %, a odebralo by se úplně až v případě, že by měl méně než je to nejnižší i s vůlí, tedy 40%. A zase by se odebíralo až za týden po spadnutí pod určité % podle skupiny.
To by také šlo nakódovat.

Ještě přemýšlím o tom, jaké % refbacku přidat pro každou skupinu. Např.:
A 20%
B 12%
C 7%
Skupina A musí mít o hodně víc, aby byla motivace tam být, protože je nejdůležitější.
Bude to bez těch ročních bonusů, jak jsem psala původně.
Systém by se nemusel nikdy rušit (ani kdyby počet zájemců v první skupině klesl třeba na 10). Beztak by to bylo vůči těm snaživým nefér.
Systém by se spustil např. tehdy, kdy by se sešlo 20 členů ve skupině A a kdy zároveň zařazených klikaček do systému bude 5 a víc (může se tam zařadit třeba 5 posledních přidaných, ať se nemusí čekat na nové).

Klikačky bych také rozdělila do skupiny jako Je součástí programu Skupina klikačů a Není součástí. Přece jen jsou např. GPT stránky, kde člověk denně aktivní být ani nemůže, protože tam třeba 14 dní vůbec nejsou reklamy, tam nemá smysl se hromadně registrovat.

Admin by také hlídal aktivitu členů na klikačkách, označoval by je jako neaktivní, pokud neodklikli dost reklam tak, aby se změnil jejich stav účtu na BestRefback4U od poslední aktualizace. Tam, kde by člen byl označen za neaktivní, taková klikačka by se mu nepočítala do % skupiny. Člen by na klikačce buď musel zase začít klikat (tak, aby to bylo na výdělcích z refbacku znát, tedy minimálně (pokud možno) denně všechny povinné reklamy jako Standard/Guaranteed/Fixed = aspoň ty, co jsou potřeba na získání výdělků z referralů) a nebo by si přidal další klikačku. Pokud by nereagoval, byl by za týden degradován na nižší členství.

Např. na klikačce typu Bux: Klikat nemusíte nutně úplně všechny reklamy, ale jen všechny ty, z kterých vydělává váš referrer. To bývají většinou právě ty reklamy, které jsou potřeba odklikat na získání výdělků z referralů a někdy i další. Většinou se do toho nepočítají Fixed reklamy růžové. Fixed oranžové se počítají. Ostatní reklamy jak na jaké klikačce - pokud si nejste jisti, klikejte vše.

Přesně tak, jako jednotlivci to budeme mít všichni těžké, ale jako skupina máme velkou naději, že z každé klikačky dostaneme aspoň něco. A čím víc nás bude, tím může být více výplat a tím i vyšší výdělky.
« Last Edit: March 31, 2015, 02:47:44 AM by Iriss »

Offline martymcfly

 • BestRefback4U Member
 • Full Member
 • **
 • Posts: 120
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #3 on: March 31, 2015, 10:40:19 AM »
Zajímavý nápad,ale:1.nevím zda-li se najde tolik lidí...
                                2.a 15-20 nových klikaček je docela ranec na čas (nakonec bych klikal jen na ty ze kterých je refback a sám bych se asi výplaty nedoklikal,takže bych vydělal jen tolik co bych dostal od Vás.....a za ten čas no nevím,nevím.
                                3.za chvíli tu máme léto a to se klikání se určitě trošku propadne.....
Co takhle najít novou 1 klikačku s vysokými výdělky a zaregistrovat se pod Vás v co největším počtu a ´´vydojit jí´´ a pak jí třeba opustit a najít jinou???

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #4 on: March 31, 2015, 05:55:00 PM »
Děkujeme za názor.

1. Proto se ptáme předběžně, zda by byl zájem. Jsme si vědomi, že 20 lidí sehnat je problém. Bohužel méně opravdu nemá smysl.

2. Uvědomte si, že x klikaček, ale přidaných třeba během půl roku. A nemusíte klikat vše, stačí 4 garantované reklamy (TIP: dá se klikat i víc klikaček najednou). 5 klikaček takto = 5-10min. 10 klikaček = 10-20min. atd. Já v tom nevidím problém. Spočítejte si, jak se vám díky cca pár min navíc zvýší výdělky = díky členství a díky tomu, že z těch klikaček budou (konečně) výplaty.
Navíc pochybuji, že těch klikaček bude skutečně tolik. Jak říkáte, musíme vybírat jen ty, kde se to vyplatí, tedy ty s vysokými výdělky. Takových moc není. Když jich bude během půl roku 10, to možná ještě přeháním.
A nebudou najednou. Kolik jich scamne během 3 měsíců... Ve finále nám jich zbyde najednou 5. To bude tak akorát.
Ale to se vše uvidí podle stavu "na trhu". Zase když se najednou najde 10 super klikaček, je škoda do toho nejít (Ani tak nemusíte do všech. Chcete jen 5? Ok, tak přejdete do skupiny C a je to vyřešeno). Příštích půl roku třeba nemusí být žádná vhodná, i to se může stát.
Možná nastavit nějaké maximální číslo pro klikačky pro skupinu A. Viděla bych to na teoretické max 15 (necháme si rezervu) s tím že počítám, že reálné max spíš bude kolem 10, těch vhodných klikaček je opravdu málo. Zatím je to dohad. Pro nějaké reálné číslo bych musela projít klikačky, co máme v seznamu a posoudit jejich vhodnost.

A nebo pokud je zájem o co nejméně klikaček, pak by členství platilo jen pro ty vybrané klikačky. Ono dávat +20% refback na všechny klikačky kvůli 1 klikačce ze skupiny... Zase musí to být ohodnoceno vůči "vykonané práci". Také my z toho musíme mít dost na to, aby se nám vyplatila tato stránka provozovat. Takto bychom o více přišli, než bychom získali. Té práce na nakódování systému skupiny klikačů bude opravdu moře a zlepšení ve výdělcích proto musí být znát i pro nás, nejen pro vás. Pokud by to pro nás znamenalo výdělky nižší, logicky - pak bychom to nedělali. Zkuste se na to podívat i z té naší strany.

Pokud je zájem pouze o 1 klikačku, pak by tedy členství platilo pouze pro refback z té 1 klikačky.
Takže 1) pokud by byl zájem jen o max 1-5 klikaček pro skupinu A, pak by členství platilo pouze na tyto klikačky.
2) Pokud by byl zájem o max 10-15 klikaček pro skupinu A, pak by členství platilo pro všechny klikačky i ty mimo skupinu.
Která varianta je pro vás lákavější?

3. Počítáme s tím. Přemýšlím nad systémem Dovolených. Za body by se daly kupovat dny dovolené, případně by se za ně dala "smazat" klikačka tak, aby se vám pořád počítala, ale nemuseli jste tam klikat. Těch bodů bude hodně, vlastně díky členství zdarma je nebudete mít ani za co utratit a něco takového by se podle mě hodilo.
« Last Edit: March 31, 2015, 06:39:27 PM by Iriss »

Offline isbosetik

 • BestRefback4U Member
 • Newbie
 • **
 • Posts: 2
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #5 on: March 31, 2015, 08:08:06 PM »
Vzhľadom k náročnosti naprogramovania takejto skupiny by možno bolo vhodné napísať nejaké info na stránku, napr. ak by sa registrovalo aspoň 15 členov do nových klikačkách tak potom by sa mohla spustiť takáto skupina. Aby členovia vedeli, že za svoju aktivitu môžu byť odmenený, aj keď to nezávisí od jednotlivca. Nie každý číta fórum a predpokladám, že viacero členov navštevuje Vašu stránku zriedkavo, preto by to chcelo počkať tak mesiac a sledovať členov, ktorí sa registrujú do nových klikačiek, a ak by aktívnych členov bolo dostatok, tak spätne by ste mohli rozdeliť odmeny, prípade zaradiť členov do jednotlivých skupín. Podľa toho či by sa Vám to oplatilo. Bolo by to spočiatku také nezáväzné. Niečo ako prieskum, či je záujem alebo nie.

Offline Ivo_2

 • BestRefback4U Member
 • Newbie
 • **
 • Posts: 25
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #6 on: March 31, 2015, 08:42:53 PM »
Na forum tu moc nechodím . Jen když je nějaký odkaz nebo zpráva na Bestu .

Ohledně těch návodů .
U některých "už známých" webů jdou najít  návody jako videa na Youtube .
Stačí hledat jméno webu a Tutorial

U nových webů to může být problém než to někdo natočí a zveřejní.
Mám dojem ,že už i existuje několik  programů  na tvorbu těch video návodů .
Ale tím sem se nezabýval .

S tím klikáním možná záleží jaký ten web  používá script .
Např uvedu Clixsense a její 30 s. okna bez přerušení . Možná je to výjimka  .
Ještě sem "neprošel" tolik webů ,abych to mohl posoudit. 
Pro zdejší mazáky to možná není problém .Asi už mají vymyšlený nějaký systém .

Ale když bude takových webů víc třeba půlka 5/10 ,tak to bude zdržovat .a časově to nebude vycházet .

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #7 on: March 31, 2015, 09:56:25 PM »
Děkuji za názory.

Samozřejmě vytvoříme nějakou informační stránku, na ni povede odkaz třeba z novinek, později i z menu. Tam bude vše důležité jasně popsáno.
Měsíc můžeme diskutovat, kódovat a vylepšovat, další měsíc sbírat registrace. To je dost času na to, aby si skupiny všimli všichni aktivní.

S tím sledováním členů to je také dobrý nápad. Také jsem přemýšlela tam umístit nějaké klikačky zpětně při startu skupiny (ono by to jinak asi ani nešlo). Vybrala bych ty nejoblíbenější.
Ale ukažte mi aspoň 5 nových klikaček, kde je aspoň 15 lidí. Takto by se ta skupina nespustila asi nikdy :) Pro nás bude rozhodující počet zájemců o skupinu, ne počet již zaregistrovaných. Jde nám především o nové registrace, proto se skupina zakládá.
Až se nasbírá 20 zájemců pro skupinu A, pak se to celé spustí. Počet zájemců může být vidět v účtu, abyste byli připraveni. S tím, že ještě před startem tam už budou určeny klikačky, které jsou součástí. Do těch se zájemci mohou registrovat i předem. Můžete si takhle každý otestovat, jak to zvládáte, jestli je prostor pro přidání dalších, nebo je třeba odebrat, ještě než se to celé spustí naostro. Vyberete si skupinu, která vám vyhovuje nejvíce (můžete přecházet, zkoušet). Samozřejmě ne každý má čas/chuť na to být ve skupině A, proto máme další skupiny a budou nastavené tak, aby i ty byly výhodné. Ale kdo prokáže výjimečné nasazení a zvládne skupinu A, ten za to také bude výjimečně odměněn :)

Celá skupina je nezávazná. Můžete kdykoliv vstoupit a kdykoliv vystoupit. Podle toho se také bude přidávat a odebírat členství. Aby se zamezilo zneužívání, bude to nějak omezeno, např. vstoupit lze jen 1x za měsíc. Vystoupit se dá kdykoliv, přece vás nebudeme držet někde, kde nechcete být.

Pokud nebude dost lidí z refbacku, není vůbec problém dát informace na můj blog a věřím tomu, že ty zájemce nasbíráme. Pokud už to nakóduji, tak ty zájemce seženu, toho se nebojte (zde zájem je, tak to určitě půjde). Ale chtěli jsme to udělat nejdříve jen pro členy refbacku spíše jako poděkování za dlouhodobou spolupráci (někteří jsou s námi už skoro 2 roky!), připravit pro ně další možnosti výdělku a zjistit zájem v rámci refbacku. Když to nepůjde, pak se to vyřeší jinak. Vidíme to pozitivně.

Ivo_2: Dobrá poznámka ohledně těch návodů.
Ono pokud máte zkušenosti s pár klikačkami, tak si myslím, že každý do 15ti minut zjistí, jak se odklikávají reklamy (aspoň to). Těch odkazů zas na klikačce tolik není, aby se během 15ti min nedaly proklikat všechny :) Zbytek zjistíte časem, a pokud ne, pak už budou návody na youtube. Já to taky někdy hledám, zkuste i vy zapojit mozkové závity :)

Ano, ty klikačky, co mají tzv. focus/forced-view (tedy potřeba reklamy navrch), ty jsou na klikání obecně dost "blbé", zdržují (hlavně ty, kdo klikají "ve velkém"). Jako na potvoru zase v nich bývají největší výdělky.
Přesně tak, pár jich není problém, ale mít takhle všechny, tak budete otráveni, až s tím "praštíte" :)
Asi bude potřeba při výběru klikaček na to brát trošku ohled. Problém je ten, že klikačky toto nastavení rády mění. A my nebudeme ze skupiny dělat holubík podle toho, jak se který admin na dnešek vyspal :D
Bohužel tady není mnoho, co můžeme dělat. Tak maximálně upravit % skupin třeba o 5% dolů, pokud budou všechny/většina s focusem. Aby člověk mohl klikat třeba o 1 méně. Uvidíme.

Offline martymcfly

 • BestRefback4U Member
 • Full Member
 • **
 • Posts: 120
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #8 on: April 01, 2015, 12:42:35 PM »
Skupina 1-5 klikaček (ta by byla pro mně vhodná ;)......do ní bych šel a třeba bych pak i povýšil.
Někde se třeba špatně zjistí,které reklamy musím odkliknout ,abych Vám přispěl do ´´kasičky´´ (u paidverts mi naběhne 126 reklam a co odklikám to odklikám....
Pokud by nebyly ty youtube návody,muselo by se tam registrovat a pak kupříkladu vytvořit nový topic o klikačce a tam sepsat nejdůležitější věci o ní (společná práce registrovaných),aby toho Irris a spol.neměla nad hlavu :D
Systém dovolených - to je výborné...
No pomalu se nám to rozjíždí.... :P


A co dál Irris??? Děje se něco???
« Last Edit: April 08, 2015, 08:20:33 PM by martymcfly »

Offline martymcfly

 • BestRefback4U Member
 • Full Member
 • **
 • Posts: 120
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #9 on: April 10, 2015, 10:48:58 AM »
V tom editu to nebylo vidět...
Takže znova: Co dál Irris ? Děje se něco??

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #10 on: April 11, 2015, 01:23:05 PM »
Až si najdu několik celých volných dnů, tak se do toho pustím. Já toho mám tolik, že nevím, co dřív. Nejdříve bych raději dořešila ty staré "resty", a pak začnu něco nového.
Zatím jsem ve fázi vymýšlení.
Odkaz zatím nedám, až to bude použitelné a otestované. Dřív než za měsíc, dva to nevidím.
Nebojte se, dám včas vědět.

Offline martymcfly

 • BestRefback4U Member
 • Full Member
 • **
 • Posts: 120
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #11 on: October 12, 2015, 07:15:41 PM »
Děje se v této fázi něco,nebo je to u ledu......?

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #12 on: October 21, 2015, 10:39:48 PM »
Zatím u ledu. Přiznám se, že na to nemám čas. Kdy ho budu mít, to opravdu netuším  :(

Rozjíždím ještě další projekt, e-shop s oblečením a doplňky, bude hotový snad koncem tohoto roku či na začátku roku příštího. Dám vám všem potom odkaz :) Pravděpodobně oba projekty nějak propojím, za přínosné návrhy na vylepšení e-shopu mohu rozdávat členství či slevové kupóny... Za aktivitu na refbacku slevové kupóny do e-shopu, za nákupy v e-shopu členství na refbacku zdarma... Občas třeba rozdám slevové kupóny jen tak či k nějakému výročí či jen na FB stránce, abychom ji trochu oživili... Pokud bude zájem, určitě se bude dát udělat leccos ;)


Offline martymcfly

 • BestRefback4U Member
 • Full Member
 • **
 • Posts: 120
  • View Profile
Re: Skupina klikačů
« Reply #13 on: October 22, 2015, 10:36:36 AM »
OK
Doufám,že TATO stránka nescamne ;) Když teď začínáte dělat do ´´hadrů´´.Nic ve zlém,ale myslíte,že je na trhu díra pro další obchod??
Ale ať se daří!!!

Offline Iriss

 • Admin Iriss
 • Administrator
 • Hero Member
 • *****
 • Posts: 506
  • View Profile
  • Best Refback 4 U
Re: Skupina klikačů
« Reply #14 on: October 22, 2015, 04:08:54 PM »
Nebojte, nescamne, k tomu není důvod. Když je člověk šikovný, ví, jak na to, a má zázemí, tak nemusí být na trhu "díra", protože sám si tu "díru" vytvoří.