Author Topic: Ayuwage - jak shlížet reklamy  (Read 2625 times)

Offline Iriss

  • Admin Iriss
  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 506
    • View Profile
    • Best Refback 4 U
Ayuwage - jak shlížet reklamy
« on: September 10, 2014, 04:30:46 AM »


Na této klikačce si lze vydělat opravdu pěkné peníze, ale musíte dodržet jejich pravidla.

Při klikání na této klikačce MUSÍTE dodržet určitá pravidla - vždy si přečtěte, co se po vás přesně chce! U každého způsobu výdělku je to přesně popsáno.

Pokud nedodržíte postup, dostanete varování (Warning) a váš účet může být suspendován (po dosažení 3 varování). Varování se po čase mažou (24-48h).
Pokud tedy dostanete nějaká varování, počkejte 24-48h než se smažou, a pak pokračujte ve vydělávání.
Počet varování uvidíte u nápisu: Warnings Accumulated from Browsing: 0 Warning(s) (Instruction Follow Checker)

Na reklamy se dostanete takto:
klikněte na Start Earning a klasické reklamy jsou pod odkazy View a Regular.
Vždy tam uvidíte 3 reklamy. Máte je rezervovány pro shlédnutí na 10 minut.
Po jejich shlédnutí počkejte cca 3-10 minut, obnovte stránku a dostanete další 3 reklamy. A tak můžete pokračovat klidně celý den, výdělky jsou neomezené.

Pravidla:

Reklamy pod View:
Dělí se na Browse Passive Site a na Browse View Site.
Browse Passive Site: Klikněte na tlačítko u reklamy, klikněte na Continue To Website, nechte stránku se plně načíst a shlížejte 20s, pak zavřete.
Browse View Site: Klikněte na tlačítko u reklamy, klikněte na Continue To Website, nechte stránku se plně načíst, pak zavřete.

Nové reklamy ke shlédnutí najdete pod New Sites To Visit. Na ty klikejte.
Last Visited Site znamená poslední shlédnutá stránka, na to neklikejte, to už vám další peníze nepřidá (počítá se pouze první shlédnutí).

Reklamy pod Regular:
Dělí se na Browse Focused Site a na Browse Standard Site.
Browse Focused Site: Klikněte na tlačítko u reklamy, klikněte na Continue To Website, shlížejte 10s (forced focus, stránka musí zůstat navrch, nepřeklikávejte do jiného okna/jinam), a pak klikněte na nějaký odkaz/banner na stránce. Nezapomeňte na to!
Browse Standard Site: Klikněte na tlačítko u reklamy, klikněte na Continue To Website, shlížejte 10s, a pak klikněte na nějaký odkaz/banner na stránce. Nezapomeňte na to!

Nové reklamy ke shlédnutí najdete pod New Sites To Visit. Na ty klikejte.
Last Visited Site znamená poslední shlédnutá stránka, na to neklikejte, to už vám další peníze nepřidá (počítá se pouze první shlédnutí).

Reklamy pod Live:
Dělí se na Browse Live Sites a Browse Interactive Site.
Browse Live Sites: Zmáčkněte tlačítko Start Live Surf, otevře se nové okno, nechte ho otevřené, budou se vám samy načítat kredity (v určitých časových intervalech, pokud tam budou nějaké stránky ke shlédnutí) - čím déle budete mít okno otevřené, tím více získáte kreditů (= peněz).
Browse Interactive Site: Zmáčkněte tlačítko Start Interactive Surf, otevře se nové okno, nechte ho otevřené. Tady na stránky musíte klikat - vždy, když se stránka načte, klikněte na nějaký odkaz/banner.

Jsou tam i další možnosti výdělku, vždy si pozorně přečtěte instrukce!
Kdo neumí anglicky, vložte si text do google překladače.
Reflink a bannery:
Reflink najdete pod My Account -> napravo pod Referrals a zhruba uprostřed stránky AyuWage Referral Link.
Nad tím jsou bannery a pod tím je seznam vašich referralů.


Registrace:
U registrace to po vás bude chtít Payment email. Tam zadejte váš PayPal e-mail (nejlépe). Bude to zároveň váš hlavní e-mail. Nedá se už změnit, ale jde přidat další e-mail (po dokončení registrace a přihlášení se dá přidat pod My Account -> Add Email to Account:). Potom si můžete u výplaty vybrat, na který e-mail chcete peníze poslat.


Výplata:
O výplatu se žádá takto: Jděte na Start Earning a tam první tabulka Total Earned Credits: a napravo modrý odkaz CashOut. Klikněte na něj.
Sjeďte úplně dolů a tam předposlední možnost $5.00 Paypal.
U Redeem To: vyberte e-mail, na který chcete poslat peníze a klikněte na tlačítko Purchase Item.
Žádost o refback:
Do políčka formuláře zadávejte svoje ID (identifikační číslo)! (ne username). Najdete ho na konci vašeho reflinku.
Pokud si v profilu vyplníte Community Nickname, pak do formuláře žádosti o refback zadejte toto nickname.
Nickname si proto vyplňte ještě před odesláním žádosti (pokud si ho vyplnit chcete). Pokud to uděláte až potom, co odešlete žádost, změní se tím vaše ID na toto nickname v seznamu našich referralů a nebudeme vás pak moci identifikovat (nebudeme moci přiřadit výdělky z referralů).
Pokud si nastavíte Community Nickname až po odeslání žádosti (kam jste vyplnili vaše ID), musíte nás kontaktovat a uvést vaše Community Nickname! Jinak nebudete moci získávat refback!!! Do zprávy uveďte vaše username na BestRefback4U a vaše Community Nickname na AyuWage.
« Last Edit: September 10, 2014, 08:59:11 AM by Iriss »